Przejdź do głównej zawartości

Marketplace

PayU Marketplace to autorskie rozwiązanie PayU służące do przetwarzania płatności dla platform obsługujących wielu sprzedawców.

PayU Marketplace to rozwiązanie dla platform, które pośredniczą w transakcjach, łącząc kupujących i sprzedających (submerchantów), zapewniając im niezbędne narzędzia do przeprowadzania transakcji. Oprócz przetwarzania płatności, PayU oferuje usługę weryfikacji submerchantów, aby zdjąć odpowiedzialność z Twoich barków.

PayU Marketplace wykorzystuje mechanizm tzw. pojedynczego koszyka. Funkcja ta umożliwia kupującym wygodne nabywanie produktów od wielu sprzedawców w ramach jednej transakcji. Dodatkowo nie będziesz musiał obsługiwać środków submerchanta, gdyż płatność zostanie automatycznie rozdzielona na odpowiednie konta w systemie PayU.

PayU oferuje dwa sposoby rejestracji submerchantów. Wybór może zależeć od profilu twojej platformy marketplace. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w sekcji Rejestracja sprzedawców.

Możesz także zapoznać się z przezentacjami zawierającymi skrócone opisy marketplace dla obydwu form rejestracji submerchantów:

Jeśli wybrałeś już typ rejestracji i wiesz, jak będziesz obsługiwać rejestrację submerchantów, odwiedź sekcję Marketplace API aby dowiedzieć się, jak rozszerzyć standardową integrację do użytku marketplace.

Wypełnij formularz jeśli jesteś zainteresowany współpracą z PayU jako marketplace.

Zagadnienia w tej sekcji