Przejdź do głównej zawartości

Stwórz własną stronę płatności

Płatność za pośrednictwem PayU z przekierowaniem do formularza płatności jest więcej niż wystarczająca, aby twoi klienci mogli w wygodny sposób zapłacić za oferowane przez ciebie towary. Jeśli jednak chcesz, aby proces ten był jeszcze szybszy i odbywał się bez opuszczania strony twojego sklepu, powinieneś rozważyć skorzystanie z rozwiąania white label i zbudować własną stronę płatności.

Rozwiązanie white label umożliwia kupującemu przejście całego procesu zakupowego bez opuszczania strony twojego sklepu. Od ciebie zależy jakiego stylu graficznego użyjesz i jak będzie wyglądać interfejs użytkownika, PayU zapewni komponenty i infrastrukturę techniczną do przetworzenia płatności.

Aby kupujący nie musiał wchodzić na stronę płatności PayU musisz umożliwić mu wybranie metod płatności na swojej stronie. PayU zapewnia usługę pobierania metod płatności, które po pobraniu możesz przypisać do odpowiednich przycisków.

Musisz być także przygotowany na odebranie i zapisanie danych kart klientów. PayU oferuje bezpieczne rozwiązanie w postaci komponentu Secure Form, dzięki któremu bezpiecznie zapiszesz dane karty kupującego do wykorzystania w przyszłości.

W przypadku integracji white label każde zamówienie musi być rozszerzone o obiekt payMethods, który określa metodę płatności wybraną przez klienta.

Informacje zawarte w tej części dokumentacji pomogą ci zintegrować usługę pobierania metod płatności, rozszerzyć standardowe zamówienie i nie tylko.

Nie zapomnij!

Zamieść informacje o PayU na swojej stronie internetowej w celu spełnienia wymogów prawnych. Więcej na ten temat znajdziesz w sekcji Obowiązki informacyjne.

Zagadnienia w tej sekcji