Przejdź do głównej zawartości

Card Payments

Płatności kartą w PayU są obsługiwane przez stronę płatności PayU, zapewniającą bezpieczne i niezawodne środowisko dla kupujących do wprowadzania informacji o karcie. Oferujemy jednak inne opcje odbierania i przesyłania danych kart.

Jeśli przekierowujesz swoich klientów na stronę płatności PayU, nie musisz zmieniać integracji. Płatności kartą wyświetlane są jako jedna z metod płatności w formularzu płatności PayU, gdzie kupujący mogą wprowadzić informacje o swojej karcie i dokonać płatności. Możesz jednak ułatwić proces zakupowy, kierując ich bezpośrednio do formularza kartowego.

Jeśli chcesz przechowywać dane karty do wykorzystania w przyszłości, wypróbuj hostowany przez PayU formularz Secure Form, który minimalizuje twoje zobowiązania PCI DSS i daje możliwość generowania tokenów zastępujących dane karty w przyszłych transakcjach.

Formularza Secure Form możesz także użyć, jeżeli chcesz poprawić komfort płacącego podczas jednorazowej płatności, umożliwiając mu dokonanie płatności kartą bez konieczności przekierowania na stronę płatności PayU.

Z drugiej strony, jeśli spełniasz wymagania PCI DSS, sam zbierasz i przechowujesz dane kart swoich klientów, możesz wysłać te dane do PayU w postaci tekstowej.

Zagadnienia w tej sekcji