Przejdź do głównej zawartości

Wypłaty poprzez panel

Panel menedżerski PayU to interfejs umożliwiający zarządzanie transakcjami przetwarzanymi przez PayU. Zapewnia szereg funkcji i narzędzi, które umożliwiają sprzedawcom przeglądanie i zarządzanie transakcjami, monitorowanie salda konta, konfigurowanie opcji płatności, generowanie raportów i dokonywanie wypłat.

Środki znajdujące się na koncie PayU można szybko i łatwo wypłacić za pomocą panelu menedżerskiego. Przycisk uruchamiający proces wypłaty środków znajduje się w zakładce Moje Sklepy w kafelku każdego utworzonego sklepu.

payout_funds_buttons

Po kliknięciu przycisku Wypłać środki zostaną wyświetlone szczegóły wypłaty, a wszystko, co musisz zrobić, to zweryfikować, czy dane są prawidłowe, a następnie potwierdzić wypłatę.

Notatka

Ponieważ każdy sklep ma oddzielne saldo, musisz wypłacać środki z każdego sklepu oddzielnie.

Ustawianie automatycznych wypłat

W PayU masz możliwość ustawienia automatycznych wypłat, które będą realizowane zgodnie z ustalonym przez ciebie harmonogramem.

Aby włączyć tę funkcję, naciśnij przycisk Autowypłaty znajdujący się w zakładce Moje sklepy w kafelku każdego skonfigurowanego sklepu.

auto-payout-btn

Zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej zakładki w opcjach wybranego sklepu.

edit_auto_payouts_btn

Tam, w prawym górnym rogu, możesz wybrać opcję Edytuj autowypłaty. Zostaniesz przeniesiony do nowego ekranu, na którym możesz włączyć automatyczne wypłaty, ustawić minimalną kwotę i zaplanować liczbę dni, po których wypłaty będą dokonywane.

edit_auto_payouts_btn

Każdy z utworzonych sklepów ma osobne saldo, więc musisz skonfigurować indywidualne opcje wypłat dla każdego z nich.

Tworzenie wypłat za pośrednictwem panelu menedżerskiego jest szybkie i łatwe, ale jeśli chcesz mieć większą władzę nad całym procesem, możesz skorzystać z udostępnionego przez PayU API dla wypłat.